LinkedIn: Na 25 saineolaí is fearr ar na meáin shóisialta le leanúint

treoir margaíochta linkedin

Muilleoir Jason ar na meáin shóisialta le déanaí gur mhothaigh sé gur rugadh é nuair a foilsíodh a chruthú is nua sa deireadh. Gan dabht tá sé bródúil as an leanbh seo! Tá an Treoir Marketer sofaisticiúil ar LinkedIn Tá sé iontach ... cruthaitheach, ildaite, agus lán le comhairle ó ghairmithe margaíochta éagsúla, cásanna úsáide difriúla, agus tonna acmhainní. Mura ndearna tú é a íoslódáil fós - déan é a íoslódáil agus é a úsáid mar sheicliosta don chaoi a bhfuil tú ag cur do líonra gnó ar LinkedIn ag obair!

Scríobhadh an treoir seo leat i gcuimhne, an margóir sofaisticiúil. Faigh réidh chun do mhargaíocht sna meáin shóisialta a thabhairt ar aghaidh go dtí an chéad leibhéal eile, leas a bhaint as an meon gairmiúil agus glacadh leis na deiseanna ollmhóra atá ann - feasacht a mhéadú, tionchar a imirt ar aireachtáil, toradh a ghiniúint, agus ioncam a thiomáint le LinkedIn sa deireadh.

Íoslódáil ár ríomhleabhar nua agus foghlaim:

  1. An fáth go gcaithfidh do ghnó margaíocht a dhéanamh ar LinkedIn
  2. Conas leas a bhaint as réitigh mhargaíochta chumhachtacha LinkedIn chun do chuspóirí a chur chun cinn
  3. Conas leathnú a dhéanamh ar do chuid margaíochta ábhar trí ábhar ábhartha agus spriocdhírithe a roinnt le gairmithe an domhain
  4. Conas gairmithe gnó a fhostú le fógraí taispeána saibhir agus fógraí téacs ard-spriocdhírithe
  5. Agus i bhfad níos mó!

Baineadh geit asam chun a fháil amach go raibh mé liostaithe i measc na gceannairí eile sa tionscal a bhfuil meas mór agam orthu! Seo an liosta:

  1. Jay baer - Cainteoir, Údar, Comhairleoir leis an mblag Cuir ina luí agus Tiontaigh. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - Stiúrthóir Sinsearach, Margaíocht Dhomhanda ag SAP, Uachtarán agus Comhbhunaitheoir
    de Business2Community le blag Margaíocht B2B istigh. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Stiúrthóir Grúpa Meán agus Rannpháirtíocht ag WCG, Cuideachta W2O le blag Britopian. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Comhairleoir, Cainteoir, Blagálaí. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP na Margaíochta ag Infinigraph, Údar, Cainteoir. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, Bunaitheoir agus POF Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Colúnaí. Twitter: @heidicohen Linkedin.
  8. Steven Farnsworth - Príomh-Straitéisí Digiteach ag Jolt, Margaíocht Dhigiteach, Údar, Cainteoir. Twitter: @steveology Linkedin.
  9. Barry Feldman - Úinéir ag Feldman Creative, Cainteoir. Twitter: @FeldmanCreative Linkedin.
  10. Ann Handley - Ceann Ábhar ag Profs Margaíochta, Údar. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - Uachtarán ag Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - POF DK New Media, Príomhoifigeach Margaíochta ag CircuPress, Údar. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - POF Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - POF ag Explorer Meán Sóisialta, Údar Digiteach FBManna, Cainteoir. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - POF Áitiúil Áitiúil, Údar, Cainteoir. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Bunaitheoir Comhairleoir Sreanga ™, Cainteoir. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Straitéisí Margaíochta, Cainteoir, Údar. @dmscott LinkedIn.
  18. Muilleoir Jason - Bainisteoir Sr., Margaíocht Ábhar, LinkedIn Marketing Solutions. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, POF ag Margaíocht Ar Líne TopRank, Údar, Cainteoir @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Bunaitheoir ag Institiúid Margaíochta Ábhar, Údar, Cainteoir. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - Saineolaí LinkedIn, Údar. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Údar, Cainteoir. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Bainisteoir Margaíochta Global Sr. ag LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Bunaitheoir Sóisialta Meáin Scrúdaitheoir, Údar. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Talamh Cruithneachta Todd - VP na Margaíochta ag Kelly Services, Údar, Cainteoir. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comments

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    San alt thuas mar a luaigh tú roinnt réamhrá faoi mhargaíocht na meán sóisialta; ar na cúiseanna sin is cinnte go n-íoslódálfaidh mé do ríomhleabhar! Rud amháin eile a chuir tú liosta daoine atá thar a bheith inghlactha sa phost.

Cad é do bharúil?

Úsáideann an suíomh seo Akismet chun spam a laghdú. Foghlaim conas a dhéantar próiseáil ar do chuid tráchta.